Videoprehliadky

Novým štandardom prezentácie mojich nehnuteľností sú 3D interaktívne prehliadky vytvorené s jedinečnou kamerou Matterport Pro 2.
Ako to vyzerá? 

 

Predávate byt? Pomôže vám videoprehliadka.

Štatistický údaj hovorí, že viac ako 90% ľudí, ktorí hľadajú nehnuteľnosť najprv zamieri na internet. Časy, keď sa nehnuteľnosti predávali  takpovediac samy sú nenávratne preč. Vo veľkom množstve ponúk sa preto priam žiada upútať pozornosťPrvý dojem je najdôležitejší, snažte sa zaujať, urobiť predávaný byt, či dom atraktívnejší, pre kupujúcich lákavejší. Pomôže tomu Home Staging s kvalitnými fotografiami. Ak však urobíte ešte  videoprehliadku, výraznejšie sa od konkurencie odlíšite. Ihneď preskočíte  90% predávajúcich, ktorí to nerobia.

Prečo je dobré prezentovať nehnuteľnosť spolu s videoprehliadkou? 

Videoprehliadka dopomôže k lepšej priestorovej orientácii. Človek si nehnuteľnosť lepšie predstaví a vďaka profesionálnym fotografiám získa ucelenú informáciu. Dôležitým veľkým plusom je, že profesionálne realitné servery majú vidoprezentáciu ,,radi“ a zvýhodnňujú ju. Video je na stránke zvýraznené bielym trojuholníkom v kruhu (“play”) . Ste videný na prvý pohľad a váš inzerát je o krok vpredu. Ďaľšou možnosťou je prezentácia videa na You Tube.

Aké sú hlavné výhody videoprehliadok? 

Videoprehliadka detailným spôsobom v niekoľkých minútach odprezentuje  nehnuteľnosť zo všetkých uhlov. Potvrdzuje sa, že po zhliadnutí videa absolvujú prehliadku len klienti, ktorí o nehnuteľnosti vážne uvažujú a naopak na prehliadku nejdú záujemci, ktorí po zhliadnutí s istotou vedia, z akého dôvodu im daná nehnuteľnosť nevyhovuje.    

Naposledy predané

Ukážky mojej práce