So spoluprácou s pánom Cabajom som bol nadmieru spokojný. Je to úžasný človek, obetavý a slušný. Skutočne takáto spolupráca sa často nevidí. Určite sa rád s pánom Cabajom ešte stretnem. Ďakujem. Prajem všetko dobré.
MUDr. Peter Gergely - prenájom 3.izb.bytu Murgašova ul. Bratislava I
Veľmi dobrá komunikácia s p.Cabajom. Profesionálny a príjemný prístup.
Henrik M. - predaj 3.izb. bytu, Špitálska ul., Bratislava - Staré Mesto
Super ! Bol som veľmi spokojný so službami pána Cabaja, všetko prebehlo v poriadku. Pozitívna skúsenosť, ďakujem
Ivan M. Predaj 3.izb.bytu 140m2 + 2xgaráž, Kresánkova ul., BA IV
Maximálna spokojnosť so spoluprácou s pánom Cabajom, bola som veľmi spokojná. Ak sa naskytne príležitosť, tak aj v budúcnosti budeme pána Cabaja určite kontaktovať. Všetko, čo sa týkalo termínov, obhliadok, komunikácie, telefonickej komunikácie bolo výborné, bol k dispozícií kedykoľvek, aj o polnoci. Naozaj veľmi som bola spokojná. Ďakujem
JUDr. Andrea B. - predaj 3.izb.bytu Bribišova ul., BA IV, kúpa 3.izb.bytu Kresánkova BA IV
“So spoluprácou s pánom Cabajom som bol spokojný, takže ak niekto potrebuje pomôcť s predajom / kúpou alebo iba poradiť tak pána Cabaja určite odporúčam. Zmenežoval obhliadku s predávajúcimi dokonca cez štátny sviatok, takže super, flexibilný. Rýchle vyriešenie problémov – kataster nám niečo pozastavil a pán Cabaj to vyriešil skutočne promptne. Vyzná sa, skúsený vo svojom obore, poradí, vyrieši a svoju prácu odvádza poriadne. Ďakujem a nech sa Vám darí. “
Matej Fábry - kúpa 3.izb.bytu Skalická cesta, BA III
Pána Cabaja ako maklára odporúčam ! Je to veľmi milý človek, príjemný, flexibilný, dôsledný a má poriadok v papieroch. Ako najväčšie + vnímam jeho prístup a vystupovanie pred klientmi a to, ako pôsobí na ľudí. Čo sa týka dodržania nejakých termínov, bolo všetko na čas a doba spracovania podkladov, materiálov alebo zmlúv bola dodržaná tak ako prisľúbil. Všetko bolo maximálne korektné a oceňujem presnosť. Náš dom sa predával skoro rok, takže sa stalo, že pán Cabaj na nejaké info pozabudol ale to je pochopiteľné. Všeobecne sme boli veľmi spokojní. Ďakujem
Adriana Ž. - predaj rod.domu Rascová, BA II
“SUPER ! Veľmi veľká spokojnosť. Jednoznačne pána Cabaja odporúčam ! Je to veľký profesionál ! Všetko prebehlo v poriadku a bez problémov. Ďakujem Vám”
Katarína J. - predaj 3.izb.bytu Skalická cesta, BA III, kúpa RD Rascová BA II
Pán Cabaj, chcem sa Vám poďakovať za profesionálne poskytnutý servis pri predaji nášho bytu.
Pavol S. - predaj bytu Heydukova
Pán Cabaj, ďakujem Vám v mene našej rodiny za super spoluprácu. Ak by Ste potrebovali niečo, v čom by som Vám mohla pomôcť ja, rada Vám pomôžem.
Eva T. - kúpa bytu Heydukova Bratislava
Profesionálne a bezproblémové zabezpečenie predaja bytu, výborná komunikácia počas celej doby predaja, ústretový prístup a trpezlivosť makléra. Odporúčam
Michaela J. - predaj bytu Dunajská Streda
Chcem sa Vám poďakovať za Váš profesionálny a ústretový prístup pri predaji nášho bytu na Krížnej 1. Aj keď nájdenie klienta trvalo dlhšie, všetko následne prebehlo bez problémov a stresov – ešte raz srdečná vďaka!
Vincent M. - predaj bytu, Krížna ul.
Veľmi si vážim, ako ste k celému obchodnému prípadu pristupovali. Oceňujem hlavne Vašu zanietenosť, vytrvalosť a ťah na bránku, ktoré spolu s Vašou odbornosťou a know-how Vašej agentúry prispeli k predaju rozhodujúcou mierou. Myslím si, že nie každý maklér by zvládol všetky úskalia, ktoré sa nám v tomto obchodnom prípade postavili do cesty. Navyše, v dnešnej dobe málokedy stretnem človeka aj s ľudskými hodnotami, ktoré ste mi ukázali za obdobie našej spolupráce. Považujem Vás za erudovaného odborníka a slušného človeka a úprimne Vám v ďalšom pracovnom živote želám veľa ďalších spokojných klientov.
Vlado H. - predaj domu, Kvetoslavov
Maximálna spokojnosť a ústretovosť realitného makléra, ktorý nám zabezpečil pohodlný predaj našej nehnuteľnosti. Profesionálny prístup makléra, flexibilita, ochota a nadčasový prehľad sú zárukou spokojnosti.
Igor Š. - predaj bytu, Alžbetin Dvor