SLUŽBY, KTORÉ VÁM RÁD POSKYTNEM

Komplexné služby makléra vedia ušetriť kopec času a problémov, nechajte si poradiť od odborníka

 Osobne navštívim a poradím

Po osobnej obhliadke Vašej nehnuteľnosti zistím jej hodnotu na základe porovnania ponúkaných a hlavne predaných nehnuteľností v danej lokalite a v čase. Vysvetlím Vám, prečo je správne nastavenie ceny nehnuteľnosti dôležité. Poradím Vám ako správne pripraviť nehnuteľnosť na fotenie pre webové stránky. Správne pripravená a nafotená nehnuteľnosť zvyšuje hodnotu a zrýchli čas predaja.

 

 Nafotím, vymeriam a spracujem

Premeriam a skontrolujem výmery priestorov laserovým meradlom. Spracujem pôdorys nehnuteľnosti. Vďaka tomu získa klient ucelený obraz o nehnuteľnosti a vie sa v priestore orientovať. Nafotím nehnuteľnosť širokouhlou zrkadlovkou a spracujeme videoprehliadku. Myslite na to, že fotky predávajú.

 

 Odprezentujem

Vypracovanú prezentáciu vám zašlem na odsúhlasenie. Po vzájomnom odsúhlasení popisu a fotodokumentácie začnem s prezentáciou nehnuteľnosti na najviac navštevovaných realitných portáloch.

 

 Vyberiem záujemcu

Preverím bonitu záujemcu a obhliadky absolvujem s dôveryhodnými záujemcami. S vybratým záujemcom vyriešim priebeh predaja formou:
– rezervačnej zmluvy
– zmluvy o budúcej zmluve
– kúpno-predajnej zmluvy

 

 Pomôžem s financovaním

Prefinancujem nehnuteľnosť (úver) za čo možno najlepších podmienok. V prípade financovania cez úver komunikujem s  financujúcou bankou. Predávajúci má vedomosť o celom priebehu financovania zo strany kupujúceho.

 

 Pravidelne informujem a na záver odovzdám nehnuteľnosť

Priebežne budete dostávať informácie a výstupy z absolvovaných obhliadok. Získate veľmi dobrý obraz o tom, aký je o ňu záujem na realitnom trhu. Zabezpečím odovzdanie nehnuteľnosti formou odovzdávajúceho a preberacieho protokolu.

 

Ukážky mojej práce

 

 

 

 

IMG_9626